SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

14. Çiçek Bekçileri

ÜRÜN KODU: 978-605-72267-3-0
70,00 TL 100,00 TL

Ağlayan gelin çiçeği, kadın terliği orkidesi, bardak menekşesi ve mimoza çiçeği… Her şeyin mümkün olduğu bu gezegende mutluluk polenleri üreten çiçeklerden sadece birkaçı.

On dördüncü çiçek bekçileri Utanık ve Saçaklı, topladıkları mutluluk polenlerini hissibilir makinesine yerleştirerek mutsuz çocuklara mutluluk dağıtıyorlardı. Ta ki suni mutluluk pazarlayıcıları Çolpaz adamlar ortaya çıkana dek… Çolpaz adamların çocuklara oyun tabletleri ile gerçek mutluluğu unutturduklarını fark eden Utanık ile Saçaklı bu planı bozmak için çabalarken onları bekleyen büyük maceradan habersizdir.

Bu maceraya katılarak onlarla beraber Zırzır Ormanı’nın sallantılarından, kulakları tırmalayan Uğultu Çölü’nden, genzi yakan Zencefil Tepesi’nden ve Pinyata Adası’nın şeker görünümlü tehlikeli bitkilerinden kurtulup Muzlim Şatosu’na gitmeye ne dersiniz? Bakalım Utanık ve Saçaklı kaçırılan çiçek köklerinin, çocuklara sahte mutluluk veren oyun tabletlerinin ve Çolpaz adamların arkasında kimin olduğunu bulabilecek mi?

On dördüncü çiçek bekçileri Utanık ve Saçaklı, topladıkları mutluluk polenlerini hissibilir makinesine yerleştirerek mutsuz çocuklara mutluluk dağıtıyorlardı. Ta ki suni mutluluk pazarlayıcıları Çolpaz adamlar ortaya çıkana dek…
...

Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı