SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Ahmet Maraşlı Kitap Seti

390,00 TL 650,00 TL
Ahmet Maraşlı'nın iyi çocuk yetiştirmek isteyen aileler için kaleme aldığı 3 kitap. 


Bir çocuğun dünyasına girebilmek için çocuklaşmak değil, etrafına çocuğun gözüyle bakabilen bir yetişkin olmak gerekir. Bu kitap çocuğunu büyütmekten öte “yetiştirmek” isteyenlere bir rehber olmak üzere kaleme alındı. Bu amaçla ortaya koyduğu programla, yazıldığı günden bugüne çok ses getirdi ve getirmeye devam ediyor.


Okumak hayatımızın neresinde? Bu soruya iç açıcı cevaplar veremeyen bir toplumun geleceğe güvenle bakması zordur.

İster aile özelinde düşünelim, ister okul ve eğitim hayatı odağında, istersek de toplum düzeyinde, bütün insanların okumayı sevdirme yollarını bilmeye ihtiyacı var. Bu ihtiyaca bir karşılık olması amacıyla kaleme alınan ve ilk baskısı 2005’in ilk aylarında yapılan bu kitap, ülkemizde ve dünyada okumayı sevdirme yolları alanında belki de bir ilk oldu.

Okumayı sevmek ya da sevdirmek üzerine içinde en küçük bir düşünce kırıntısı taşıyan herkes için bir rehber ve yol arkadaşı olacak bu eseri bir solukta okuyacaksınız.


Anne babalar, anne baba adayları, eğitimciler ve geleceğin yetişkinleri olan çocukların iyi yetişmesini isteyen herkes için; uygulanmış ve uygulanabilir örnekler eşliğinde çok sayıda yollar sunan bir başucu, masaüstü, çanta ve el kitabı!
Ahmet Maraşlı'nın iyi çocuk yetiştirmek isteyen aileler için kaleme aldığı 3 kitap.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı