SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Ebeveynler İçin Dijitale Yelken Açmak

ÜRÜN KODU: 978-625-94163-9-7
105,00 TL 150,00 TL

Çocuklarınız dijital dünyanın yerlisi olarak adımlarını atıyor; peki ya siz? "Dijitale Yelken Açmak," çağımızın ebeveynlerine yönelik, dijital dünyada çocuklarını güvenli ve bilinçli bir şekilde büyütebilmek için kılavuz niteliğinde bir eser. Bu kitap, akıllı telefonların, tabletlerin ve sosyal medyanın çocuklarımızın günlük hayatının bir parçası olduğu bu dönemde, ebeveynlere rehberlik ediyor. Çocuklarınızın dijital dünyadaki zorluklarla başa çıkabilmesi, siber zorbalıktan korunması ve sağlıklı dijital alışkanlıklar edinmesi için ihtiyacınız olan bilgi ve stratejiler burada.

"Dijitale Yelken Açmak" sadece bir kitap değil, aynı zamanda aileler için bir pusula. Ebeveynler olarak dijital dünyada nasıl daha donanımlı olabileceğinizi, çocuklarınıza nasıl yol gösterebileceğinizi ve onları bekleyen dijital tehlikelerden nasıl koruyabileceğinizi anlatıyor. Kitap, dijital çağda ebeveynlik yapmanın pratik yollarını sunarken, çocuklarınıza internette güvenli bir şekilde nasıl gezinebileceklerini öğretmenin yollarını da gösteriyor.


"Dijitale Yelken Açmak" sadece bir kitap değil, aynı zamanda aileler için bir pusula. Ebeveynler olarak dijital dünyada nasıl daha donanımlı olabileceğinizi, çocuklarınıza nasıl yol gösterebileceğinizi ve onları bekleyen dijital tehlikelerden nasıl koruyabileceğinizi anlatıyor.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı