SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

İlkokul Etkinlik Kitapları

590,00 TL 1.000,00 TL

Etkinlikli Çocuk İlmihali

Güzel dinimizi en güzel şekilde anlamak ve yaşamak hepimizin ilk görevi. Etkinlikli Çocuk İlmihali kitabımız bu görevi yerine getirmek için hem eğitici hem de eğlenceli bir kaynak kitap olarak tasarlandı. 7 yaş ve üzeri okurlarımıza arkadaş olacak Etkinlikli Çocuk İlmihali, keyifli içerikler ve masallarla dolu. İnanç, ibadet, Peygamberimiz'in hayatı ve adap bölümleriyle çocuklara yol gösterecek bir eser.

 

Meraklı Merve & Bilge Arif 1-2

İnsan hayatının temel taşları olan affetmek, sabır, doğruluk, çalışkanlık, simetri, merak, spor gibi güncel kazanımları ve değerleri sevdirerek anlatan kahramanlarımız birbirinden eğlenceli zekâ oyunlarıyla öğrenme heyecanımızı artırarak Millî Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen bilişsel ve duyuşsal alandaki amaç ve kazanımların elde edilmesini sağlıyorlar.

 

Nasılettin Hoca

Sıkı ama sıkıcı olmayan bu eğlenceli-özgün kitaba, hangi düzeyde olursa olsun, giren (çocuk, genç, yetişkin) girdiği gibi çıkamaz... Zekâsı keskinleşmiş, bakış açısı zenginleşmiş, düşünce üreten, insanî ve ahlâkî değerleri gelişmiş olarak çıkar

 

7 yaş ve üzeri çocuklar için birbirinden keyifli etkinliklerle ve hikayelerle dolu 4 etkinlik kitabı.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı