SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

İlkokul Kitapları

1.295,00 TL 2.590,00 TL

Altın İğnenin İzinde

Üç kafadar her fırsatta ziyaret ettikleri yorgan dükkanında hiç beklemedikleri bir maceraya atılırlar. Ellerine aldıkları esrarengiz iğne kutusunu açmaları ile kendilerini bir anda geçmiş zamanda bulan çocuklar, ne olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da evlerine dönmenin bir yolunu aramaya başlarlar.

Acaba çocuklar bu sırrı çözerek zaman yolculuğunu tamamlayabilecekler mi?


Şeker Dedektifleri

Tarihi Kapalı Çarşı'da çok gizemli bir şeker dükkânı keşfeden çocuklar bu dükkânın şekerlerini yediklerinde kendilerini bambaşka bir halde bulurlar. Ama bu eğlenceli durum şeker dükkânında yaşanan hırsızlığa şahitlik etmeleri ile bozulur. Dedektifliğe soyunan çocuklar çalınan gizli reçeteyi bulmak için harekete geçerler. Acaba üç kafadar yaşanan hırsızlığı çözüp şeker dükkânını kurtarabilecekler mi?


Doğaya Açılan Tablet 

 

Dedesinin Erdem’deki durgunluğu fark edip onu kampa götürmeyi teklif etmesi ile macera başlar. Erdem başta doğada yaşamaktan ve kamp hayatından şikayetçi olsa da bu yolculuktan çok mutlu ayrılacaktır.

Erdem’in kampta yaşadığı maceralar ve arkadaşı İlyas’la kurduğu samimi dostluğu ona ekrandan izleyerek elde edilemeyecek çok farklı bir deneyim ve bakış açısı sunar. Sen de onunla beraber bu maceranın peşine düşmeye ne dersin?


İzci Osman

Bizim mahallenin ele avuca sığmaz muzip ve haşarı çocuğu Osman’ın izci olduktan sonra yaşadığı maceraları merak ediyor musun?

Birlik, beraberlik, arkadaşlık bağları, grup çalışması, ata sporları, hayvanları sahiplenme, doğayı koruma ve daha fazlası.


Hayal ve Cesaret Kahramanları 1-2

Bu kitap serisinde hayallerinin peşinden cesaretle koşanların hayat hikayelerini bulacaksın. Tarihe ismini altın harflerle yazdırmış on kahramanın hayatından unutulmaz bir sahne seni bekliyor! Hayallerini gerçekleştirmek için durmaksızın çalışan ve tarihin yönünü değiştiren bu cesur kahramanları tanımaya ve ilham almaya hazır mısın?


Zaman Gezginleri (10 Kitap)

Salih dede ve torunları Ayşe ile Ahmet'in bilgi ve macera dolu yolculuklarına hazır mısınız? Bu yolculukta yaşanan maceralar sırasında Salih Dede Esma-ül Hüsna'dan örnekler anlatarak manevi güzellikler sunuyor.

7 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanan renkli baskı bu güzel eserde her kitap 56-64 arası sayfa sayısına sahip...

 

Nasılettin Hoca

Sıkı ama sıkıcı olmayan bu eğlenceli-özgün kitaba, hangi düzeyde olursa olsun, giren (çocuk, genç, yetişkin) girdiği gibi çıkamaz... Zekâsı keskinleşmiş, bakış açısı zenginleşmiş, düşünce üreten, insanî ve ahlâkî değerleri gelişmiş olarak çıkar.


Etkinlikli Çocuk İlmihali

Bu kitap dinimizi en güzel şekilde yaşayabilmen için sana yol gösterecek. Dinimizin kurallarını doğru uygulaman, Efendimiz’in (s.a.v.) güzel ahlakını örnek alabilmen için sana rehber olacak. Keyifli etkinler ve masallarla sana arkadaşlık edecek.

Haydi sayfaları çevirmeye başla. Kim bilir, belki de bu sayfalar Allah’ın bize vadettiği sonsuz hayat için ilk adımındır.


Meraklı Merve & Bilge Arif 1-2

7 yaş ve üzeri çocuklar için hazırladığımız kitap serimizin içinde kahramanlarımız Meraklı Merve ve Bilge Arif öğrenmek için heyecan duydukları ve sorguladıkları pek çok konuyu zekâ ve akıl oyunları yoluyla bizlerle paylaşıyorlar.

Oyun, insanoğlunun ilk bilincidir. Çocuk oynayarak öğrenir. Oyun çocuğun dilidir. O halde değerler ve ahlak eğitiminin en güzel yöntemi oyunla öğretmektir.

16 okuma kitabı ve 4 etkinlik kitabından oluşan 20 kitaplık setimiz ilkokul yaş grubundaki öğrencilere değer katıyor.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı