SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Lise Okuma Kitapları

590,00 TL 1.020,00 TL

Bir Hayatı Okumak - Sıtkı Aslanhan

Hayat acısıyla tatlısıyla, düzüyle yokuşuyla yaşanırken yorulduğumuz, bocaladığımız, düştüğümüz zaman bize toparlanıp yoluna devam etme gücü ve cesareti verecek insanlara öyle ihtiyacımız var ki...

Bu kitapta, hayata bakış açımızı güzelleştirecek ve ufkumuzu genişletecek isimleri bir araya getiriyoruz.

 

Başarıya Gülümse- Sıtkı Aslanhan

Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız bilin ki zaten çoktan kaybetmişsinizdir. Başarı, ancak onu istediğiniz takdirde gelecektir. Hayatın içine girmeye, hayatla mücadele etmeye başladığınızda, kendi küçük hayatınızdan, dünyanızdan dışarıya çıkıp olaylara baktığınız zaman göreceksiniz ki, başarı ancak istediğin takdirde geliyor.

Hedef ve Hayallerin için Başarıya Gülümse'de; başarıya ulaşma noktasında beyninizi, ruhunuzu ve motivasyonunuzu nasıl kontrol edebileceğinize dair formüller ve ipuçları bulacaksınız.

 

Geleceğe Gülümse - Sıtkı Aslanhan

Kendimizi ne kadar tanıyoruz? Yaratıcının bizi nasıl mükemmel yarattığının, bizi yaratırken hangi güzel donanımları, imkânları, potansiyelleri de bize verip gönderdiğinin ve içinde yaşadığımız dünyada neler yapabileceğimizin maalesef farkında değiliz. Başarılı olabilmemiz için önce kendi iç dünyamızı keşfetme yolculuğuna çıkmamız lazım. Başkalarını tanımadan önce kendimizi tanımamız ve geliştirmemiz lazım.

Bu kitap, sizlerin hayat yolculuğuna kimi zaman hikâyelerle, kimi zaman tecrübelerle, kimi zaman da nasihatlerle ışık tutan bir rehber olacaktır.

 

Vera - Ötenin Çağrısı

"Ey küldiyarın zümrüt kuşanmış prensi, yıldızlar seni çağırıyor! Kulak verme vakti gelmedi mi?"

Krizin eşiğinde bir galaksi. Yıllardır açıktan ve gizliden mücadele içinde olan gezegen-devletleri birbirleriyle üstünlük yarışında. İnsanın ve nüfusun en değerli ekonomik birim olduğu bu galaksinin en zengin gezegeni Amarra, büyük planını harekete geçirmeye hazırlanırken sıradan birinin keşfi tüm galaksi için kaçınılmaz savaşı kapıya getirecek...

Bilim-kurgunun geleceğine hoş geldiniz...

 

Kendini İnşa Et - Emine Şimşek

Bazı cümlelerden sonra kitaptan bir sayfa daha çevirmek çok güç oluyor. Bazı sahnelerden sonra filme devam edebilmek hiç kolay değil. İşte insanın o kalakaldığı yer var ya, insana ne çok şey öğretiyor. En çok da kendini...

Sonra zamanla anlaşılıyor ki, o kitap o cümle için okundu, o film o sahne için izlendi.

 

Hikâyen Devam Ediyor - Emine Şimşek

Yarası olduğunu bilmeyen bir yaralıdır insan. Neresine dokunsalar kalbi ağrır bu yüzden.

Bütün yaşananlar iyileşmemiş o yarayı işaret eder aslında. İnsanın kaçtığı, kabul etmediği, ağlayıp geçemediği şeyler, görmek istemediği bir yaranın kendini hatırlatmasıdır.

Yara iyileşmek için kendini hatırlatır her zaman.

Bütün düşüşlerde ilk yarası kanar insanın.

Çocukluğa çıkar bütün hikâyeler.

 

Mosquito Kitap'tan çıkan birbirinden keyifli çocuk kitapları set halinde sizlerle. Liseli gençlerin keyifle okuyacakları ve bakış açısı kazanacakları birbirinden keyifli kitaplar bu sette.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı