SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Ortaokul Okuma Kitapları

495,00 TL 840,00 TL

İzzet ve Arkadaşları

Dünya sürekli yeni icatların yapıldığı, yapılan icatlarla işlerin daha kolay halledilebildiği bir oyun havuzu. Zor gibi görülen başarıların arkasındaysa hep hayaller var. Bu hikâyede hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen ve çevresindeki yönlendirmeleri dikkate alarak sorunları icatlarla çözmeye çalışan bir grup arkadaşın dünyayı değiştirme çabasını okuyacaksınız.

 

Robotların Başı Belada

Babasıyla gittiği bilim merkezinde yeni gelen robot sergisini görmeyi heyecanla bekleyen Derya Deniz kendisini bir anda iyi robotlarla kötü robotların kavgasında bulur.

Robotların yüzlerce yıl önce başlayan eğlenceli hikayesi, iyiyle kötünün kavgası, bugünün robotları ve geleceğin dünyası bu kitapta! Maceraya hazır mısın?

 

14. Çiçek Bekçileri

Ağlayan gelin çiçeği, kadın terliği orkidesi, bardak menekşesi ve mimoza çiçeği... Her şeyin mümkün olduğu bu gezegende mutluluk polenleri üreten çiçeklerden sadece birkaçı.

On dördüncü çiçek bekçileri Utanık ve Saçaklı, topladıkları mutluluk polenlerini hissibilir makinesine yerleştirerek mutsuz çocuklara mutluluk dağıtıyorlardı. Ta ki suni mutluluk pazarlayıcıları Çolpaz adamlar ortaya çıkana dek...

 

Yeniden Doğuş Anka Kuşu

Hedeflerine ulaşmak isteyen küçücük bir Sinek kuşu ve onu başarısız olacağına inandırmaya çalışan diğerleri. Tüm olumsuz şartlara rağmen yine de vazgeçmeyen minicik bir kuş.

Belirlediği yolda yürürken yaşadıkları, bize başarının asla bir tesadüf olmadığını yeniden hatırlatacak.

Aradığı belki de çok yakınındaydı...

 

İzci Osman - Yolculuk Başlasın

"Yıllar yılları kovalar, hayatın ne kadar hızlı geçtiği anlaşılmaz." derdi büyüklerimiz. Osman da zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan dolu dolu bir serüveni tamamlamış, ilkokulun sonuna yaklaşmıştı. İzcilik, âdeta Osman için hayatın anlamına dönüşmüştü. İzcilik, ne güzel şeydi hem doğa hem heyecan bir arada.

 

Yaşı büyüyen Osman'ın hedeflerinin de büyüdüğüne şahitlik etmek ister misin?

Mosquito Kitap'tan çıkan birbirinden keyifli çocuk kitapları set halinde sizlerle. 9 yaş ve üzeri çocukların keyifle okuyacakları macera dolu kitaplar bu sette.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı