SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Sil Baştan

270,00 TL 420,00 TL

Sil Baştan; oku, öğren, keşfet...
Bu serideki her konu adeta sil baştan yazılıyor. İlgi duyduğu konulara bütüncül ve farklı perspektiflerden bakmayı seven tüm kitapseverler için Sil Baştan...

 

Dijital Dünya Atlası

"İnternetin labirentlerinden sosyal medyanın çalkantılı sularına, yapay zekânın derin öğrenme katmanlarından blockchainin şifreli bloklarına kadar dijital dünyanın en önemli 35 kavramını keşfedin. 'Dijital Dünya Atlası', bu kavramları, her birinin nasıl işlediğini, birbiriyle nasıl etkileşimde bulunduğunu ve günümüz toplumunu nasıl şekillendirdiğini anlaşılır ve kapsamlı bir şekilde sunuyor.

 

Otizmsizler İçin Otizm

"Otizm, sıklıkla yanlış anlaşılan ve karmaşık bir yelpazede tecrübe edilen bir durumdur. 'Otizmsizler için Otizm', bu özel dünyanın kapılarını aralıyor ve okuyucuları, otizmin tarihinden günümüze uzanan yolculuğuna davet ediyor.

 

Yeni Medya Çağını Anlamak

Teknolojinin hızla evrildiği bir çağda, insanlık dijital bir devrime şahitlik ediyor. "Dijital Rüyalar ve Sanal Gerçeklik: Yeni Medya Çağını Anlamak" adlı bu kitap, bu dönüşümün en derin noktalarına nüfuz ediyor. Yeni medyanın karmaşıklığını ve etkilerini anlamak için çıktığınız bu yolculuk, sizi bilgiye doyururken düşünce dünyanızı da genişletecek.

 

Yeni Dünyaların Ötesinde Metaverse

"Gerçeklikle sanal dünyanın iç içe geçtiği, sınırsız olasılıklar evreni metaverse, hayatımızın nasıl şekilleneceğinin yalnızca bir ön izlemesi. 'Yeni Dünyaların Ötesinde: Metaverse' kitabı, bu büyüleyici ve gelişmekte olan alanın temellerini, bugününü ve yarınını keşfetmek için sizi heyecan dolu bir yolculuğa davet ediyor.

Bu serideki her konu adeta sil baştan yazılıyor. İlgi duyduğu konulara bütüncül ve farklı perspektiflerden bakmayı seven tüm kitapseverler için Sil Baştan...
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı