SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Sıtkı Aslanhan Kitap Seti

590,00 TL 1.020,00 TL

Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan'ın 6 kitabının yer aldığı set 7'den 70'e herkese hitap ediyor.

Hayata Gülümse

Mutluluk ve başarı için hayata gülümsetmeye çalışan bu eserde yazar verdiği örneklerle ve küçük hikayelerle mutluluğun ve başarının aslında bizim içimizde olduğunu anlatıyor. Hani ressama sormuşlar, "Mutluluğun resmini çizebilir misin?" diye. Ressam cevap vermiş: "Ben çizebilirim de sen anlayabilir misin?"

Başarıya Gülümse

Hedef ve Hayallerin için Başarıya Gülümse'de; başarıya ulaşma noktasında beyninizi, ruhunuzu ve motivasyonunuzu nasıl kontrol edebileceğinize dair formüller ve ipuçları bulacaksınız.

Geleceğe Gülümse

Başarılı olabilmemiz için önce kendi iç dünyamızı keşfetme yolculuğuna çıkmamız lazım. Bu kitap, sizlerin hayat yolculuğuna kimi zaman hikâyelerle, kimi zaman tecrübelerle, kimi zaman da nasihatlerle ışık tutan bir rehber olacaktır.

Bilinçli Aile

Çocuklarımızı nasıl eğitmemiz gerektiği ile ilgili pek çok kitap bulunmaktadır. Bu kitap sade bir dille anne baba ve çocuk arasındaki ilişkilerin nasıl olması gerektiği, çocukların davranış problemlerinin nasıl çözülebileceği ile ilgili bilgiler sunmaktadır.

Özünüzde İyilik Var

Bu kitap; kanaatten edebe, özgüvenden umuda hayatta neye ihtiyacımız varsa geçmiş örneklerle önümüze getiriyor. Her satırda kendinizi sorgulayacağınız, çevrenize bakmanıza vesile olacak fikirler ve yaşanmışlıklar sunuluyor...

Bir Hayatı Okumak

Bazı hayatlar var ki meşale gibidir. Bu kitapta, hayata bakışımızı güzelleştirecek ve ufkumuzu genişletecek isimleri bir araya getiriyoruz.

Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan'ın 6 kitaplık seti 7'den 70'e herkese hitap ediyor.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı